اخبار برگزیده
 

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: دشمن خوب متوجه این قضیه شده است که اگر بخواهد وحدت ما را از بین ببرد باید محور آن که ولایت است را مورد هدف قرار دهد.

حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی در جمع کارکنان قرارگاه عملیاتی لشکر 23، 123 و 223 با بیان اینکه ارتش ایران دارای ویژگی های فراوانی است، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران دارای نجابت بی نظیری است و در برخورد با مشکلات صبوری فراوانی از خود نشان می دهند و حق ارتش آن است که از نظر معیشت و امکانات رفاهی نسبی در حد قابل قبولی قرار داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که خدمات رفاهی و معیشتی برای خانواده ارتش فراهم باشد، ذهن و فکر رزمندگان اسلام و ارتش تماما معطوف به وظیفه سازمانی آن خواهد بود و فرماندهان باید در این زمینه خدمات قابل قبولی را برای کارکنان ارتش در نظر بگیرند.

حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی افزود: مسئولین و سلسله مراتب فرماندهی ارتش به صورت شبانه روزی به دنبال رفع مشکلات هستند و فشار دغدغه های معیشتی کارکنان به روشنی در چهره فرماندهان به خصوص امیر موسوی فرمانده محترم کل ارتش محسوس و مشهود است.

وی با بیان اینکه شهید داده ایم تا آقا بالا سری بی انصاف، ستمگر، ظالم و بی رحمی مانند آمریکا نداشته باشیم، تصریح کرد: باید در برابر انواع سلطه ها همچون سلطه نظامی، اقتصادی، فرهنگی، علمی و اجتماعی ایستادگی و آن را دفع کرد. برابر دستور قرآن باید در مقابر سلطه جویان محکم ایستاد و اورا از کار غلطش پیشمان ساخت.

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش این تفکر که آشتی و همکاری با آمریکایی ها عامل رفع تمام مشکلات خواهد بود را خیال بافی خواند و گفت: سرنوشت سازش کاران جز هلاکت نابودی چیز دیگری نبوده و نخواهد بود، از این روست که حضرت آقا می فرمایند هزینه تسلیم بیشتر از مقاومت است بنابر این باید بجیای تسلیم ایستاد و دشمن را وادار به عقب نشینی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی با اشاره به موضوع برجام تصریح کرد: با وجود آنکه برجام به ضرر ایران تهیه شد اگر دانشمندان هسته ای کشور طی زمانی که وقت برای مذاکره صرف شد فعالیت های خود را ادامه داده بودند، امروز قطعی برق وجود نداشت.

وی بیان کرد: برای رسیدن به آرمان های مقاومت باید نسبت به تبعات بعضی از شبهاتی که دشمن القا می کند، روشنگری داشته باشیم، شبهاتی از قبیل این که با وجود مشکلات اقتصادی، ما در عراق، سوریه و لبنان چه کار می کنیم، باید گفت ما در عراق و سوریه نیستیم بلکه بخشی از نخبگان ما در آنجا از عقل خود انفاق و کمک می کنند.

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش تصریح کرد: مدافعان حرم همان کاری را می کنند که مدافعان وطن آن را انجام می دهند، مدافعان حرم نیز مانند مدافعان وطن کاری می کنند که پای دشمن هرگز به خاک وطن نرسد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ