اخبار برگزیده
 

امیر سرتیپ دوم سامانی در ديدار با خانواده هاي شاهد شهرستان فارسان گفت: خانواده‌های معزز شهدا، نگین نظام و انقلاب و باعث آرامش و امنیت ما هستند.

به گزارش روابط عمومی ارتش، با حضور امیر سرتیپ دوم سامانی، معاون نیروی انسانی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ دوم دادستانی فرماندهی گروه ۴۴، مدیرکل بنیاد استان، امام‌جمعه شهرستان فارسان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، و دیگر مسئولین  شهرستان فارسان، از تعداد 6 خانواده معظم شهید در شهرستان فارسان دیدار به عمل آمد.

خدامراد حیدری، رئیس بنیاد شهرستان فارسان ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثارگران و ارج نهادن به مقام تمامی مروجان فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: حضور مسئولین در خانواده‌های معظم شهدا نشانگر عشق و اعتقاد راسخ آن‌ها به فرهنگ ایثار و شهادت است و این دیدارها یعنی تجلیل و تکریم از بهترین بندگان شایسته‌ای که عظمت، شکوه، جلال و آرامش را برای عزت و عظمت ایرانیان تا ابد به ارمغان آوردند.

همچنین امیر سرتیپ دوم  سامانی طی سخنانی ضمن اظهار خوشبختی از حضور در جمع خانواده معظم شهدا، گفت: خانواده‌های معزز شهدا، نگین نظام و انقلاب و باعث آرامش و امنیت ما هستند، و شما خانواده‌های شاهد اسطوره و عظمت این ملت هستید و همه پیشرفت‌ها حاصل زحمات شماها می‌باشد.

در پایان این دیدارها به‌پاس خدمات و ایثارگری این عزیزان با اهدای لوح سپاس از خانواده  معظم شهدا قدردانی به عمل آمد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ